Графік роботи: з 08.00 до 19.00
м. Тернопіль

Наші досягнення

«Народний Бренд» - це конкурс, який проводить Медіа Корпорація "RIA", серед виробників споживчих товарів і послуг.

Переможців визначають самі споживачі голосуванням.

Клінінгова компанія Клінінг-Аква була переможцем даного конкурсу на протязі багатьох років. Конкурсу, у якому судді це споживачі - що означає компанія надає якісні та професійні послуги вже багато років.

Клінінг Аква це вибір споживачів!
«Зірка якості» - незалежна національна рейтингова компанія, що проводить комплексні програми оцінювання підприємств на основі фінансово-економічних показників.

«Зірка Якості» Вручається компаніям-лідерам за значний внесок у розвиток галузі і економіки України.
Експертне висновок Вручається компаніям-лідерам по результатами рейтингових досліджень. є підтвердженням отриманого статусу.
Медаль “Лідер Галузі” – вручається підприємствам за значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримання високих стандартів соціальної захищеності працівників, впровадження передових технологій і створення іміджу України як правової економічно розвиненої держави.

Рейтингова програма “Лідер Галузі” Союзу Національних бізнес-рейтингів покликана стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а й вносять значний вклад в майбутнє нашої держави.
photo_2020-06-16_11-24-51
Участь в програмі LEADER OF THE BRANCH – відмінний спосіб створити бездоганну репутацію, підкріпленої прозорістю та об’єктивної незалежної оцінки.

Зайняте нами місце в рейтингу допомагає нам отримувати заслужені лідерські позиції, а також закріпити за нами імідж бізнес-партнера, якому довіряють.

Міжнародний сертифікат LEADER OF THE BRANCH – вручається компаніям в підтвердження їх високої позиції в галузевому рейтингу на основі аналізу фінансово-економічних показників.
Медаль LEADER OF THE BRANCH – міжнародної нагороди отримують лідери рейтингів, які досягли високих фінансово-економічних показників.
Ми отримали нагороду “ENTERPRISE OF THE YEAR” – нагороду отримують підприємства з бездоганною діловою репутацією, а також ми є дійсним членом “Ліги кращих підприємств України”.
Статус-нагорода «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ» - спеціальна почесна нагорода, вручається виключно підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування Статус-нагорода «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ».
НАЦІОНАЛЬНИЙ СЕРТИФІКАТ "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ"

Сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ» - є національною відзнакою успіхів підприємства за минулий рік.Являє собою документ-підтвердження почесного звання "Підприємство року ". Рекомендуємо використовувати, як документальне супроводження при участі компанії в тендерах , виставках, тощо Національний сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»